Yhteystiedot

Autamme mielellämme kysymyksissäsi ja otamme palautetta vastaan. Asiakaspalvelu-sivuilta löydät usein kysytyt kysymykset.

 

+358753251233 

Ota yhteyttä

Aukioloajat arkipäivisin: 09.00-17.00

Palautusten osoite
Milrab.com
C/O Posten Logistik AB
Truckgatan 6, 70227
Örebro, Sverige

Yritystiedot
Yritysnumero: 2864816-7
IBAN: NO45 8101 4775 978
BIC/SWIFT: DABANO22
 

Milrab.fi on osa Milrab.no:ta. 

 

 

 

Lars A. G. Aglen

Lars A. G. Aglen
General Manager

lars@milrab.fi

 
Petter Starheimsæter Gundersen
Manager Operations

petter@milrab.fi

 

Nicklas Frogner
Sales Manager

​nicklas@milrab.fi

 

Stefan Eriksen Ihler
Graphic Design

 
Juan David Cruz Duarte
Operations
 
Didrik Strøm
Operations
 
Mohamed Laagar
Operations
 
Johanna Karlsson
Operations
 
Konstantinos Gustad Padazopoulos
Operations
 
Martin Flagstad
Operations
 
Charlotte Finstad
Operations
 
Basit Ali
Sales
 
Finn Magnus Torall

Finn Magnus Torall
Business Development

magnus@milrab.fi

 
Marius Anthonisen
Marketing Manager

marius@milrab.fi

 
Jonas Einbu
Chief Financial Officer

jonas@milrab.fi

 
Håvard Ulvin
Markedskoordinator
 
Sipan Botani
Operations
 
Perry Waagan
Operations
 
Nafisa Kabal
Operations
 
Ajeyram Muhunthan
Operations
 
Kristian Starheimsæter
Operations
 
Zaynab Kabal
Operations
 
Fredrik Edvardsen
Finance & Accounting
 
Iselin Grobakken
Sales
 
 

Vegard Sunde
Manager Purchasing

vegard@milrab.fi

 

Ole Morten Faltinsen
Chief Technology Officer

ole@milrab.fi

 
Nina Trost-Nielsen
Content Marketing
 
Simen Risholt
Purchasing
 
Jonas Rydland
Operations
 
Henrik Volle
Operations
 
Noddy Ueland
Operations
 
Marie Devold Kristiansen
Operations
 
Thomas Alexander von Hafenbrädl
Operations
 
Cecilie Hofstad
Operations
 
 
Nasir Malik
Finance & Accounting