Yhteystiedot

Autamme mielellämme kysymyksissäsi ja otamme palautetta vastaan. Asiakaspalvelu-sivuilta löydät usein kysytyt kysymykset.

 

+358753251233 (Puhelin on tilapäisesti pois käytöstä ruuhkan vuoksi)

Ota yhteyttä

Aukioloajat arkipäivisin: 08.00-19.00

Palautusten osoite
Milrab.com
C/O Posten Logistik AB
Terminalveien 1, 70298
Örebro, Sverige

Yritystiedot
Yritysnumero: 2864816-7
IBAN: NO45 8101 4775 978
BIC/SWIFT: DABANO22
 

Milrab.fi on osa Milrab.no:ta. 

 

 

 

Lars A. G. Aglen

Lars A. G. Aglen
General Manager

lars@milrab.fi

 
Petter Starheimsæter Gundersen
Manager Operations

petter@milrab.fi

 

Ole Morten Faltinsen
Chief Technology Officer

ole@milrab.fi

 

Stefan Eriksen Ihler
Graphic Design

 
Sipan Botani
Operations
 
Fredrik Båtnes Hestdahl
Operations
 
Perry Waagan
Operations
 
Nasir Malik
Finance & Accounting
 
Simon Reite
Sales
Finn Magnus Torall

Finn Magnus Torall
Business Development

magnus@milrab.fi

 
Marius Anthonisen
Country Manager Norway

marius@milrab.fi

 

Nicklas Frogner
Teamleader Sales

​nicklas@milrab.fi

 
Simen Risholt
Operations
 
Mohamed Laagar
Operations
 
Hanne Søreng Molvær
Operations
 
Zoneina Mahmood
Finance & Accounting
 
Basit Ali
Sales
 

Vegard Sunde
Manager Purchasing

vegard@milrab.fi

 
Malin Dettmann-Levin
Country Manager Sweden

malin@milrab.fi

 
Nina Trost-Nielsen
Content Marketing
 
Juan David Cruz Duarte
Operations
 
Jonas Rydland
Operations
 
Anine Hovda
Operations
 

Fredrik Edvardsen
Finance & Accounting

 
Petrus Hagelund
Sales