Yhteystiedot

Autamme mielellämme kysymyksissäsi ja otamme palautetta vastaan. Asiakaspalvelu-sivuilta löydät usein kysytyt kysymykset.

 

+358753251233

Ota yhteyttä

Aukioloajat arkipäivisin: 09.00-17.00

Palautusten osoite
Milrab.com
C/O Posten Logistik AB
Truckgatan 6, 70227
Örebro, Sverige

Yritystiedot
Yritysnumero: 2864816-7
IBAN: NO45 8101 4775 978
BIC/SWIFT: DABANO22
 

Milrab.fi on osa Milrab.no:ta. 

 

 

 

Lars A. G. Aglen Lars A. G. Aglen
Chief Executive Officer

lars@milrab.fi

 
Petter Starheimsæter Gundersen
Operations Manager

petter@milrab.fi

 
Nicklas Frogner
Sales Manager

nicklas@milrab.fi

 

Stefan Eriksen Ihler
Graphic Design

 
Augusta Sophie Grønli
Purchasing
 
Nasir Malik
Finance & Accounting
 
Juan David Cruz Duarte
Team Leader Order Management

​juan@milrab.fi

 
Noddy Ueland
Customer Service
 
Didrik Strøm
Operations
 
Mohamed Laagar
Operations
 
Finn Magnus Torall Finn Magnus Torall
Founder & Chairman

magnus@milrab.fi

 
Marius Anthonisen
Marketing Manager

marius@milrab.fi

 
Jonas Einbu
Chief Financial Officer

jonas@milrab.fi

 
Nina Trost-Nielsen
Content Marketing
 
Basit Ali
Sales
 
Fredrik Edvardsen
Finance & Accounting
 
Konstantinos Gustad Padazopoulos
Team Leader Warehouse

konstantinos@milrab.fi

 
Anna Sofie Hoff
Customer Service
 
Martin Flagstad
Operations
 
Henrik Volle
Operations
 
 
Vegard Sunde
Purchasing Manager

vegard@milrab.fi

 
Ole Morten Faltinsen
Chief Technology Officer

ole@milrab.fi

 
Jo W.S. Holmsen
Chief Brand Officer

jo@milrab.fi

 
Simen Risholt
Purchasing
 
Iselin Grobakken
Sales
 
Sipan Botani
Team Leader Customer Service

sb@milrab.fi

 
Cecilie Hofstad
Customer Service
 
 
Thomas Alexander von Hafenbrädl
Operations
 
Charlotte Finstad
Operations